Desteklenen Projeler

Türkiye Diyanet Vakfı

Yeryüzünde iyiliğin egemen olması için insanlara ve bu yolda çaba sarf eden kurumlara maddi ve manevi destek olmak için kurulan bu değer maddi ve manevi desteklerimdedir.

Beşir Derneği

Paylaşmayı erdem haline getirmiş gönüller ile buluşturmak, sosyal adalete ve kardeşliğe destek olmayı misyon edilmiş olan Beşir Derneği'ne maddi ve manevi desteklerimdedir.

Kan Kardeşim

Beşir Derneği'nin "Bir "Damla" Bir "Umut"" sloganıyla kurulan ve binlerce ihtiyaç sahibi ile bağışçıyı buluşturarak hayat kurtaran Kan Kardeşim projesine destek veriyorum.

Kitap Konağı

"Dünya seni yorduğunda sığınacak bir handır" sloganıyla yayın hayatına devam eden, her güzel yüreğin fikirlerini paylaşabildiği Kitap Konağı platformunu destekliyorum.

Tasarım Konağı

Güçlü ekibiyle birbirinden güzel tasarım ve projelere imza atan Tasarım Konağı platformunu destekliyorum.

Hayalimdeki Robot

Çocukların teknolojiye, geleceğe ve hayallerine olan ilgisini güçlü tutmayı hedefleyen, sevgili dostum Buğra AYAN'ın öncülüğünde yapılan Hayalimdeki Robot projesini destekliyorum.

USMED

Tam adı Uluslararası Sosyal Medya Derneği olan ve ülkemizi uluslararası platformda korumayı amaçlayan, üyesi de olduğum USMED'i destekliyorum.

Tanışalım

Gönüller yapmak, muhabbet kurmak, dostane bir sıcak çay içmek için gelin tanışalım...

  • +90 (546) 826 4751
  • Ankara
  • Türkiye